Wyniki 2 Kolejki PUCHAR GLOWF

W drugiej kolejce Pucharu Gliwickiej Ligi Oldbojów w Futsalu widzieliśmy serię emocjonujących spotkań pełnych sportowej rywalizacji i przyjaznej atmosfery. Oto podsumowanie każdego meczu z tej kolejki:

1. KS Sośnica Oldboys vs Tango: Sośnica zdominowała grę, prowadząc 3:0 do przerwy, a kończąc mecz zdecydowanym zwycięstwem 6:1. Kamil Musiał wniósł dużo energii, zdobywając dwa gole w pierwszej połowie.
  2. MM Transport vs PKM Gliwice: To spotkanie obfitowało w gole, zakończone wynikiem 9:4 na korzyść MM Transport. Choć PKM Gliwice prowadziło 4:3 do przerwy, dynamiczna gra w drugiej połowie pozwoliła MM Transport odwrócić losy meczu.
  3. Biało-Czarni vs Fenix: Fenix pokazał swoją siłę, prowadząc już 4:0 w przerwie, a końcowy wynik 7:1 potwierdził ich dominację w tym meczu. Tomasz Stasiak i Zbigniew Mirga byli w znakomitej formie, zdobywając łącznie sześć goli.
  4. Gremio vs Europalex: Gremio zapewniło sobie komfortową przewagę 3:0 już do przerwy, a ostateczny wynik 7:2 potwierdził ich przewagę w tym spotkaniu. Marcin Mańka, zdobywca hat-tricka, był kluczową postacią na boisku. Warto wyróżni bramkę bramkarza Gremio Pawła Dulęby który po rajdzie przez całe boisko, umieścił piłkę w bramce Europalexu.

Te mecze nie tylko dostarczyły emocji kibicom, ale również pozwoliły zawodnikom wykazać się sportowym duchem i fair play. To była kolejka pełna pasji i pozytywnej rywalizacji, a każdy zespół pokazał swoje najlepsze umiejętności, starając się o każdy punkt.

Drużyna Promar IT, złożona z zawodników Gliwickiej Ligi Oldbojów w Futsalu, a szczególnie mistrza sezonu 2023/2024 drużynę MM Transport, zdobyła Puchar Ligi Mistrzów w Futsalu. Turniej został zorganizowany przez Robimy Remonty Tyska Liga Futsalu i odbył się 14 kwietnia 2024 roku. Choć rywalizacja toczyła się w kategorii wiekowej open, a nie tylko wśród oldbojów, to zawodnicy Promar IT wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami i pokonali w Wielkim Finale Piotrbud z Chorzowskiej Ligi Futsalu. Michał Rejmer został uznany za najlepszego bramkarza turnieju, a Michał Cygnarowski zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju.