Zakończenie sezonu 2023/2024 Gliwickiej Ligi Oldbojów w Futsalu za nami!

Po zaciętych i emocjonujących rozgrywkach tytuł mistrzowski zdobyła drużyna MM TRANSPORT. Drugie miejsce na podium przypadło drużynie EUROPALEX, a trzecie miejsce zajęła drużyna GREMIO. Tytuł króla strzelców zdobył Wojciech Wołongiewicz, reprezentujący barwy MM TRANSPORT, dzięki swojej niezawodnej skuteczności w zdobywaniu bramek.

W kategorii indywidualnych wyróżnień, za najlepszego zawodnika rozgrywek uznano Adama Piechockiego z zespołu SETMIL – SAHARA. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza ligi przypadło również zawodnikowi SETMIL – SAHARA, Adamowi Michnikowi, który swoimi spektakularnymi interwencjami bronił dostępu do siatki swojej drużyny.

Podsumowując, sezon 2023/2024 przyniósł wiele emocjonujących momentów i zaciętych rywalizacji, a wyróżnieni zawodnicy i drużyny wykazali się wyjątkowym talentem i zaangażowaniem w dążeniu do sportowej doskonałości.