fbpx

Wyniki 4 Kolejki PUCHAR GLOWF

🔥 Podsumowanie czwartej kolejki Pucharu Gliwickiej Ligi Oldbojów w Futsalu, w której znów nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji. Sprawdźmy, co działo się na parkiecie:

KS SOŚNICA OLDBOYS vs FENIX: Mecz zakończył się remisem 2:2, co świadczy o wyrównanym poziomie obu drużyn. FENIX objął prowadzenie dzięki bramce Sławomira Charmułowicza, jednak w drugiej połowie KS Sośnica Oldboys odpowiedział dwoma trafieniami Tomasz Czoka i Dominika Pawlaka. Zbigniew Mirga zdołał podwyższyć wynik na 2:1 w 36 minucie, natomiast 38 minucie wyrównał Dominik Pawlak.

🥅 MM TRANSPORT vs EUROPALEX: To spotkanie obfitowało w gole, a MM Transport zdecydowanie pokonał Europalex 12:6. Czterokrotnie dla MM Transport strzelał Wojciech Wołongiewcz, a Michał Cygnarowski i Marek Chojnacki dołożyli po trzy bramki. Mimo ambitnej postawy i hat-tricka Mateusza Andrzejewskiego, Europalex nie zdołał odrobić strat.

🎯 PKM GLIWICE vs TANGO: W tym pojedynku Tango odwróciło losy meczu, wygrywając 6:3. PKM Gliwice prowadziło w pierwszej połowie, ale Waldemar Nowicki, zdobywca czterech bramek, zapewnił Tango zwycięstwo. Marek Moneta dwukrotnie trafił dla PKM Gliwice, ale to nie wystarczyło, by zatrzymać rywali.

🌟 GREMIO vs BIAŁO – CZARNI: Niezwykle zacięte spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gremio 6:5. Pięć bramek dla Gremio zdobył Piotr Lokwenc, w tym zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu (dziesięć sekund przed końcem), co przesądziło o wygranej. Biało-Czarni pokazali charakter, ale ich wysiłki, w tym dwie bramki Krzysztofa Dzień Vel Rakoczego, nie przyniosły zwycięstwa.

💥 Te mecze dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. W każdym spotkaniu widać było sportowy duch i determinację drużyn w dążeniu do zwycięstwa, co przynosiło efekt w postaci pasjonującej rywalizacji na najwyższym poziomie.