fbpx

Wyniki 5 Kolejki GLOwF 2023/24

Pewnie zwycięstwo drużyny Zygzak Ruda Śląska z PKM Gliwice w inaugurującym piątą kolejkę spotkaniu 9:0. Tomasz Adamski strzelił w tym meczu 5 bramek i został nowym liderem strzelców (16 bramek, prawie połowa wszystkich bramek drużyny w tym sezonie).

MM Transport wygrał z drużyną Biało – Czarni 6:3, prowadząc w pierwszej połowie 2:1 po dwóch bramkach Wojciecha Wołongiewicza. Drużyna MM Transport przewodzi ligowej stawce z 13 punktami i aż 44 bramkami strzelonymi w tym sezonie.

Trzeci mecz zakończył się remisem pomiędzy zespołami Europalex i XXX. Kibice mogli zobaczyć w tym meczu, aż 10 bramek, z czego połowa padła już w pierwszej połowie.

Fenix wygrał 4:3 z zespołem Setmil – Sahara. Pierwszą swoją bramkę w tym sezonie zanotował Jacek Kroczek.

W ostatnim meczu piątek kolejki Gliwickiej Ligi Oldbojów w Futsalu zespół Gremio wygrał 8:5 z zespołem Tango. W meczu tym trzy bramki strzelił Rafał Małyszka.